Kancelaria Adwokacka Im. Adama Dunikowskiego

Zespół

Gabriela Pasternak

Adowkat

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, gdzie ukończyła kierunek prawo, oraz obroniła prace magisterską z prawa handlowego. Już wtedy usłyszała od prof. Jana Olszewskiego – „jestem pewny, że jeszcze o Pani usłyszę”, co dało jej dużo siły i energii w dążeniu do tego, aby tak się stało.
Aplikację adwokacką ukończyła pod patronatem Mec. Wiesława Zaniewicza w Rzeszowie, któremu zawdzięcza naprawdę wiele. Otrzymała od Niego wówczas szansę i zaufanie, co pozwoliło wykorzystać okres nauki do maksimum, zamieniając ten czas w realną praktykę zawodu, przy jednoczesnym maksymalnym poświęceniu, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniach. Nie mniej jednak od Niego także usłyszała, że „jest w Pani coś czego w ludziach już dzisiaj nie ma” a to sprawiło, że obiecała sobie wtedy nigdy nie zapomnieć o tym skąd jest i po co to wszystko robi. Koncentruje swoje zainteresowania w obszarze prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa spółek handlowych działających na rynku polskim i międzynarodowym. Z zawodu czerpie osobistą przyjemność i satysfakcje, realizując się w pasji jaką jest walka o prawa swoich kontrahentów. Nie lubi spraw rozwodowych i niechętnie zgadza się na ich prowadzenie.
Posługuje się biegle językiem angielskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim i francuskim, dzięki wieloletnim pobytom zagranicznym i studiom filologicznym, co pomaga w aktualnym dążeniu do zdobycia uprawnień reprezentacji klientów w sądach zagranicznych.
Prywatnie żona i matka. Uwielbia rosyjską literaturę, czeskiego fotografa Jana Saudka i dobry rap. Marzy o uzyskaniu stopnia Attaché.

g.pasternak@kancelariapasternak.com

698 968 906

zdjęcie adwokat

"Całą swoją pracę i wartości, które gruntują się w tej firmie dedykuję osobie, która nauczyła mnie najważniejszych i najszczerszych prawd o tym co w życiu jest najważniejsze – Dziadkowi - Adamowi Dunikowskiemu."

Gabriela Pasternak

image

Marta Czachor
Prawnik

Studentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Interesuje się prawem cywilnym, gospodarczym i szeroko rozumianym prawem rodzinnym. Z natury perfekcjonistka, która dba o najmniejsze szczegóły. Wybrała studia prawnicze ze szczerego przekonania o potrzebie pomagania ludziom w rozwiązywaniu spraw z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego. W kręgu jej zainteresowań znajduje się tematyka szeroko rozumianego prawa rodzinnego, prawo spadkowe, gospodarcze oraz prawo medyczne. Posługuje się językiem angielskim. Prywatnie pasjonatka czytania książek.

m.czachor@kancelariapasternak.com

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Gabriela Pasternak

NIP: 5170313930

REGON: 381387156

Idea Bank: 66 1950 0001 2006 0074 1331 0002

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 08:00 – 20:00
Sobota – do uzgodnienia

ul. Lwowska 6, Budynek Delikatesów Frac, I Piętro 35-303 Rzeszów

Napisz do nas, odpowiemy na każde pytanie.