Kancelaria Adwokacka Im. Adama Dunikowskiego

Blog

google

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, skontaktuj się z nami.

Kontakt

31.08.2020

Kancelaria Adwokacka Adw. Gabriela Pasternak ogłasza nabór studentów, III, IV oraz V roku Prawa i aplikantów zainteresowanych odbyciem praktyk.

Zapraszamy do współpracy w zakresie odbywania praktyki zawodowej, jak również rozwijania swoich zainteresowań.

Praca w naszej Kancelarii jest szansą dla studentów i aplikantów zawodów prawniczych na zdobycie praktycznego doświadczenia i poznania realiów pracy w zawodzie adwokata, jak rownież dla wszytskich, którzy mają intuicję i posiadają w sobie coś z Sherloka Holmesa!

Wszyscy zdecydowani na podjęcie praktyk będą mieć możliwość zdobycia szerokiej wiedzy na temat różnych aspektów życia zawodowego prawnika, nauki prawa w praktyce jak również i przede wszytskim realizacji swoich zainteresowań.

Mamy nadzieję wyłonić osoby, które odczuwają pasję zawodową, zainteresowanie prawem i wiążą swoją przyszłość z chęcią rozwiązywania problemów życia ludzkiego.

W trakcie praktyk, każdy pozostanie pod opieką adwokata, który będzie udzielał wsparcia w zakresie wszelkich wątpliwości związanych z danym problemem prawnym i społeczno-prawnym, oraz bedzie miał możliwość brania udziału w cotygodniowym wieczorze argumentacji, podczas którego cały zespół prowadzi burzę mózgów, dodaje sobie wsparcia i wspólnie obmyśla strategię w zakresie prowadzenia konkretnej sprawy pod patronatem doświadczonego prawnika procesowego. Celem naszych spotkań jest przekazanie solidnej dawki wiedzy na temat prowadzenia sporów w sposób skuteczny i bezpieczny, zgodnie z zasadami etyki oraz misją zawodu.

Jest to szansa na zdobycie praktyki, doświadczenia, pewności siebie, ale i weryfikacji czy Twoje wyobrażenia o pracy w zawodzie prawnika faktycznie są słuszne – a jeśli tak! i w dodatku czerpiesz z tego osobistą satysfakcję! – to znaczy, że kogoś takiego właśnie szukamy!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego (wskazującego na obszar zainteresowania i jego podstawy) na adres sekretariat@kancelariapasternak.com.

Najlepszym gwarantujemy mozliwość nawiązanie stałej współpracy za wynagrodzeniem.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Gabriela Pasternak

NIP: 5170313930

REGON: 381387156

Idea Bank: 66 1950 0001 2006 0074 1331 0002

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 08:00 – 20:00
Sobota – do uzgodnienia

ul. Lwowska 6, Budynek Delikatesów Frac, I Piętro 35-303 Rzeszów

Napisz do nas, odpowiemy na każde pytanie.